שירותי כח אדם
חברת כח אדם מעסיקה עובדים שאותם היא מציבה במשרות שונות, בהתאם לכישוריהם
שירותי ניקיון ואחזקה
שירותי ניקיון ואחזקה חיוניים לעסקים ולאנשים פרטיים המעוניינים בניקיון מקצועי של המבנה או של הבית
חברת השמה
חברת השמה מתווכת בין מעסיקים לבין מועמדים למשרות

שירותי כח אדם

חברת כח אדם מעסיקה עובדים שאותם היא מציבה במשרות שונות, בהתאם לכישוריהם. בשונה מחברת השמה המשמשת מתווך בין החברה לעובד, חברת כח אדם היא המעסיק של העובדים, ולא מקום העבודה שבו העובד התקבל למשרה. לפי החוק, משך הזמן המקסימלי של העסקת עובדי חברות כח אדם (כולל עובדים כלליים) במקום עבודה מסוים הוא תשעה חודשים, שלאחריהם העובד נקלט במקום העבודה או מסיים את תקופת עבודתו במקום.

משרות כלליות דרך חברת כח אדם
עבודה דרך חברת כח אדם מתאימה לעובדים במשרות כלליות ובענפי משק רבים. משרות אלו מוצעות במגוון תחומים וכוללות בין השאר משרות לעובדים מחליפים, עבודות תקופתיות ועבודות מועדפות. משרה כללית מאפשרת לעובדים שאינם מקצועיים לעבוד בתחומי משק שונים ולקבל שכר מחברת כח האדם. מלבד השכר, עבור רבים מהפונים למשרות אלו, ביניהם חיילים משוחררים או סטודנטים, המשרות מספקות הזדמנות להתקדם בענף המקצועי ואפילו להיקלט כעובדים מהשורה.
אמנם לרוב אין דרישה לתעודה מקצועית או לניסיון בעבודה למשרות כלליות והן מתאימות לעובדים המעוניינים בעבודה זמנית או בצבירת ניסיון מעשי בעבודה, אך משרות אלו מתאימות גם לבעלי תעודות מקצועיות המעוניינים להתנסות ולהתקדם בתחום עבודה חדש.

הזמנת עובדים דרך חברת כח אדם
להזמנת עובדים דרך חברת כח אדם כמה יתרונות חשובים:
התאמת העובדים – החברה מתאימה את העובדים למשרות בהתאם לנתונים שבידיה. במקרים מסוימים המועמדים נדרשים למלא פרטים בסיסיים הנבדקים על ידי החברה, ובמקרים אחרים עליהם למלא שאלון התאמה מפורט.
ניהול העובדים – חברת כח האדם אחראית על ניהול העובדים ומנהלת את תהליך הקליטה וההשמה שלהם במקומות העבודה.
זמינות כח האדם – לחברת כח האדם מאגר עובדים ועובדים כלליים המקוטלגים בהתאמה לתפקידים השונים. לכן, השמת עובדים למשרות זמניות ותקופתיות היא מהירה במיוחד.

חברת “רדאר” מאמינה במצוינות, יעילות וצמיחה, תוך שאיפה לשיפור מתמיד ועקבי במתן שירותיה