שירותי כח אדם
חברת כח אדם מעסיקה עובדים שאותם היא מציבה במשרות שונות, בהתאם לכישוריהם
שירותי ניקיון ואחזקה
שירותי ניקיון ואחזקה חיוניים לעסקים ולאנשים פרטיים המעוניינים בניקיון מקצועי של המבנה או של הבית
חברת השמה
חברת השמה מתווכת בין מעסיקים לבין מועמדים למשרות

שירותי ניקיון ואחזקה

שירותי ניקיון ואחזקה חיוניים לעסקים ולאנשים פרטיים המעוניינים בניקיון מקצועי של המבנה או של בניין המשרדים. לשירותי חברת ניקיון ואחזקה יתרונות רבים, הן במקרים שבהם יש צורך בעבודות ניקיון שוטפות והן כאשר נדרשת תחזוקה תקופתית של הבית או של הבניין. החברה אחראית על העסקת עובדים לעבודות ניקיון זמניות, קבועות ותקופתיות, בהתאם לסוג העבודה הנדרש. החברה אמונה על ביצוע הזמנות הניקיון והתחזוקה, ובמקרים שבהם העובד אינו מגיע למקום העבודה כפי שנקבע – מספקת החברה עובד חלופי מטעמה.

שירותי ניקיון ואחזקה לעבודות שוטפות
לחברת הניקיון מאגר עובדים המבצעים עבודות ניקיון שוטפות בבתים, במשרדים ובמבנים. ישנן חברות המתמחות בענף ניקיון מסוים וחברות המעסיקות כח אדם לתחומי תחזוקה שונים. מאחר שקיימים הבדלים בין הסוגים והגדלים של המבנים השונים, יכולות עבודות הניקיון להיות שונות במהותן, הן מבחינת אופן העבודה והן מבחינת הכלים וחומרי הניקוי שבאמצעותם מבוצעת העבודה. כאשר מזמינים לראשונה שירות ניקיון מהחברה חשוב לציין את אופי העבודה הנדרשת: אם ניקיון בית כללי, עבודת ניקיון משרד וכדומה.

עבודות ניקיון ותחזוקה תקופתיות
בנוסף לעבודות הניקיון השוטפות והקבועות של המבנה, של הבניין או של הבית, יש צורך בעבודות תחזוקה תקופתיות כמו עבודות צביעה, פוליש או ניקוי יסודי של פנים המבנה ושל חלקו החיצוני. בנוסף, לאחר שיפוץ מבנה לרוב יש צורך בשירות ניקיון חד-פעמי או שוטף לניקוי יסודי של המבנה. לעבודות ניקיון הכוללות שיפוצים ועבודות ניקיון מקיפות נדרשים אנשי מקצוע מומחים ומיומנים, אותם מספקת חברת הניקיון.

מדוע לפנות לחברת ניקיון ואחזקה?
חברת הניקיון מאפשרת ‘ראש שקט’ למעוניינים בניקיון קבוע או זמני של מבנים. לחברה ניסיון וידע בהתאמת העובדים לסוג העבודה הנדרש והיא אחראית על ניהול הצד הפרוצדורלי של העסקתם. על ידי פנייה לחברה ניתן להזמין שירותי ניקיון מסודרים בהתאם לצורך.